Lawyeria Lite - en to nl translation catalogue (158 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Lawyeria Lite is a free Lawyer WordPress Theme, super clean corporate and fully responsive design.It works for any small business, especially attorney business and law firm. Can be used to build a lawyer website or any small business site, the responsive homepage contact form along with the email/phone highly visible generate a great conversion rate. You can get free support in https://themeisle.com/forums/forum/lawyeria-lite/ and check the demo at http://themeisle.com/demo/?theme=Lawyeria%20Lite
nl: Lawyeria Lite is een gratis Advocatuur WordPress Thema. Heel overzichtelijk en zakelijk, volledig responsive. Werkt goed voor een klein bedrijf, met name voor een advocaat of advocatenkantoor. Bevat een responsive homepagina met contactformulier en samen met de goed zichtbare e-mail / telefoon gegevens kun je een grote conversie verwachten. Je kunt gratis ondersteuning krijgen via https://themeisle.com/forums/forum/lawyeria-lite/ en bekijk de demo op http://themeisle.com/demo/?theme=Lawyeria%20Lite

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s bijwerken (%2$d/%3$d)

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om te installeren. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om bijgewerkt te worden. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl: Er zijn geen plugins om te installeren op dit moment.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om bij te werken.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om geactiveerd te worden. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl: Er zijn geen plugins om te activeren op dit moment.

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Install %2$s
nl: Installeer %2$s

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Update %2$s
nl: Bijwerken %2$s

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Activate %2$s
nl: Activeer %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl: Upgrade bericht van de plugin auteur:

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Updates beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl: onbekend

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Minimum required version:
nl: Minimaal vereiste versie:

en: Available version:
nl: Beschikbare versie:

en: No plugins to install, update or activate. <a href="%1$s">Return to the Dashboard</a>
nl: Geen plugins om te installeren, bij te werken of te activeren. <a href="%1$s">Terug naar het Dashboard</a>

en: Version
nl: Versie

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl: Geen actie ondernomen. Plugin %1$s was al actief.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl: Plugin niet geactiveerd. Een nieuwere versie van %s is nodig voor dit thema. Werk de plugin bij.

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl: Neem voor hulp contact op met de beheerder van deze website.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl: Deze plugin moet bijgewerkt worden om geschikt te zijn voor je thema.

en: Update Required
nl: Update vereist

en: Set the parent_slug config variable instead.
nl: Stel de parent_slug config variabele in

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl: Het externe plugin pakket bevat geen map met de gewenste slug en hernoemen werkte niet.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl: Neem contact op met de plugin-provider en vraag hen om hun plugin te verpakken volgens de WordPress richtlijnen.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl: Het externe pluginpakket bestaat uit meer dan één bestand, maar de bestanden zijn niet verpakt in een map.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl: en

en: External Source
nl: Externe bron

en: Active
nl: Actief

en: Required Update not Available
nl: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl: Vereiste update

en: Update recommended
nl: Update aangeraden

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugins.
nl[0]: Sorry, maar je hebt niet de juiste rechten om de %1$s plugin te installeren.
nl[1]: Sorry, maar je hebt niet de juiste rechten om de %1$s plugins te installeren.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl[1]: Er zijn updates beschikbaar voor de volgende plugins: %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugins.
nl[0]: Sorry, maar je hebt niet de juiste rechten om de %1$s plugin bij te werken.
nl[1]: Sorry, maar je hebt niet de juiste rechten om de %1$s plugins bij te werken.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugins.
nl[0]: Sorry, maar je hebt niet de juiste rechten om plugin %1$s plugin te activeren.
nl[1]: Sorry, maar je hebt niet de juiste rechten om de %1$s plugins te activeren.

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl[0]: Begin bijwerken plugin
nl[1]: Begin bijwerken plugins

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl[0]: Begin met activeren van plugin
nl[1]: Begin met activeren van plugins

en: Return to the dashboard
nl: Ga terug naar het dashboard

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: View PRO version
nl: Bekijk PRO versie

en: Leave a review ( it will help us )
nl: Geef een review (het helpt ons)

en: 404 - Title:
nl: 404 - Titel:

en: 404 - Content
nl: 404 - Inhoud

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Subheader Title:
nl: Subheader titel:

en: Subheader Content:
nl: Subheader inhoud

en: Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and type setting industry.
nl: Lorem Ipsum is simpelweg dummy tekst uit de grafische industrie.

en: Subheader Background:
nl: Subheader achtergrond:

en: Box (first) - Icon:
nl: Box (eerste) - Icoon:

en: Box (first) - Title:
nl: Box (eerste) - Titel:

en: Go to Appearance - Customize, to add content.
nl: Ga naar Weergave - Aanpassen, om inhoud toe te voegen.

en: Box (first) - Content:
nl: Box (eerste) - Inhoud:

en: Box (two) - Icon:
nl: Box (tweede) - Icoon:

en: Box (two) - Title:
nl: Box (tweede) - Titel:

en: Box (two) - Content:
nl: Box (tweede) - Inhoud:

en: Box (three) - Icon:
nl: Box (derde) - Icoon:

en: Box (three) - Title:
nl: Box (derde) - Titel:

en: Box (three) - Content:
nl: Box (derde) - Inhoud:

en: The Content - Image:
nl: De Inhoud - Afbeelding:

en: The Content - Title:
nl: De inhoud - titel:

en: The Content - Content:
nl: De inhoud - inhoud:

en: Frontpage widgets
nl: Homepagina widgets

en:  Check out the <a href="https://themeisle.com/themes/lawyeria-attorney-lawyer-wordpress-theme/" target="_blank" style="color:red;">PRO version</a> <br>for custom widgets like "Practice Area", "Our Lawyers" and "Testimonials"!
nl: Bekijk de <a href="https://themeisle.com/themes/lawyeria-attorney-lawyer-wordpress-theme/" target="_blank" style="color:red;">PRO versie</a> <br>voor aangepaste widgets als "Onze praktijk", "Onze advocaten" and "Referenties".

en: 404 Page
nl: 404 Pagina

en: 404 Error
nl: 404 Fout

en: Contact us now
nl: Neem contact op

en: Contact Title:
nl: Contact titel:

en: Contact telephone:
nl: Contact telefoon:

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: ThemeIsle theme notes
nl: ThemeIsle thema-notities

en: Thank you for being part of this! We've spent almost 6 months building ThemeIsle without really knowing if anyone will ever use a theme or not, so we're very grateful that you've decided to work with us. Wanna <a href="http://themeisle.com/contact/" target="_blank">say hi</a>?
    		<br/><br/> <a href="http://demo.themeisle.com/lawyeria-lite/" target="_blank"> View Theme Demo</a> | 
    		<a href="http://themeisle.com/forums/forum/lawyeria-lite" target="_blank">Get theme support</a><br/><br/><a href="http://themeisle.com/documentation-lawyeria-lite" target="_blank">Documentation</a><br><br><a href="https://themeisle.com/themes/lawyeria-attorney-lawyer-wordpress-theme/" target="_blank" style="color:red;">Upgrade to PRO</a>
nl: Bedankt voor het deel uitmaken hiervan. We hebben bijna 6 maanden gebouwd aan het opbouwen van ThemeIsle zonder echt te weten of iemand ooit een thema zou gebruiken, dus we zijn erg dankbaar dat je hebt besloten om met ons te werken. Wil je <a href="http://themeisle.com/contact/" target="_blank">gedag zeggen</a>? 
    →	→	<br/><br/> <a href="http://demo.themeisle.com/lawyeria-lite/" target="_blank">Themademo bekijken</a> | 
    →	→	<a href="http://themeisle.com/forums/forum/lawyeria-lite" target="_blank">Thema-support verkrijgen</a><br/><br/><a href="http://themeisle.com/documentation-lawyeria-lite" target="_blank">Documentatie</a><br><br><a href="https://themeisle.com/themes/lawyeria-attorney-lawyer-wordpress-theme/" target="_blank" style="color:red;">Upgrade naar PRO</a>

en: Unlimited colors
nl: Ongelimiteerde kleuren

en:  Check out the <a href="https://themeisle.com/themes/lawyeria-attorney-lawyer-wordpress-theme/" target="_blank" style="color:red;">PRO version</a> <br>for full control over the color scheme !
nl: Bekijk de <a href="https://themeisle.com/themes/lawyeria-attorney-lawyer-wordpress-theme/" target="_blank" style="color:red;">PRO versie</a> <br>voor volledige controle over het kleurenschema.

en: Open Menu
nl: Open menu

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl: Alles plugins zijn succesvol geinstalleerd en geactiveerd. %s

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er is iets fout gegaan met de plugin API.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Edit
nl: Bewerken

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: (Edit)
nl: (bewerken)

en: General Sidebar
nl: Algemene Sidebar

en: Use this sidebar to display widgets in your website, including posts and pages.
nl: Gebruik deze sidebar om widgets in je website, met inbegrip van berichten en pagina's weer te geven.

en: Footer Sidebar
nl: Voettekst Sidebar

en: In this sidebar you cand add max. three widgets.
nl: In deze sidebar kunnen maximaal 3 widgets geplaatst worden.

en: This menu will appear in header.
nl: Dit menu wordt weergegeven in de header.

en: Leave a comment to %s
nl: Laat een reactie achter op %s

en: The sidebar is not active.
nl: Deze sidebar is niet actief.

en: powered by
nl: Mogelijk gemaakt door

en: Leave a comment
nl: Een reactie plaatsen

en: Submit
nl: Verzenden

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere reacties &rarr;

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: Leave a Comment
nl: Een reactie plaatsen

en: One Comment | %1$s Comments
nl[0]: Eén reactie
nl[1]: %1$s reacties

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin  %1$s (%2$d/%3$d) wordt geïnstalleerd

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn voltooid.

en: %1$s installed successfully.
nl: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van %1$s: <strong> %2$s</strong>.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van uw webhost, een moment geduld a.u.b.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s (%2$d/%3$d) wordt geïnstalleerd en geactiveerd.

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

en: Hide Details
nl: Details verbergen

en: Show Details
nl: Details tonen

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatie- en activeringsproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van je webhost, een moment geduld graag.

en: Plugin activation failed.
nl: Plugin activatie mislukt.

en: The following plugin was activated successfully:
nl: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:

en: Activate
nl: Activeren

en: Install
nl: Installeren

en: Source
nl: Bron

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Required
nl: Verplicht

en: WordPress Repository
nl: WordPress Archief

en: Pre-Packaged
nl: Voorverpakt

en: Dismiss this notice
nl: Negeer deze melding

en: Return to the Dashboard
nl: Ga terug naar het dashboard

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Ga terug naar de Benodigde Plugins Installer

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
nl[0]: Activeer geïnstalleerde plugin
nl[1]: Activeer geïnstalleerde plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Begin met de installatie van de plugin
nl[1]: Begin met de installatie van de plugins

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugin %s bij te werken. Neem contact op met de administrator
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugins %s bij te werken. Neem contact op met de administrator

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl[0]: De volgende plugin moet bijgewerkt worden om goed te kunnen werken bij dit thema:  %1$s.
nl[1]: De volgende plugins moeten bijgewerkt worden om goed te kunnen werken bij dit thema:  %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugin  %s te activeren. Neem contact op met de administrator
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugins  %s te activeren. Neem contact op met de administrator

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De volgende aanbevolen plugin is momenteel niet actief %1$s.
nl[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel niet actief %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De volgende plugin is momenteel niet actief:  %1$s.
nl[1]: De volgende plugins zijn momenteel niet actief:  %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nl[0]: Je hebt geen toestemming om de plugin %s  te installeren. Neem contact op met de administrator
nl[1]: Je hebt geen toestemming om de plugins %s  te installeren. Neem contact op met de administrator

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema raadt de volgende plugin aan: %1$s.
nl[1]: Dit thema raadt de volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema heeft de volgende plugin nodig: %1$s.
nl[1]: Dit thema heeft de volgende plugins nodig: %1$s.

en: Installing Plugin: %s
nl: Plugin %s wordt ge&#239;nstalleerd.

en: Install Plugins
nl: Plugins installeren

en: Install Required Plugins
nl: Installeer de benodigde plugins

en: Prev
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Sorry, no posts matched your criteria.
nl: Helaas, er zijn geen berichten die aan je criteria voldoen.

en: Read More
nl: Meer lezen

en: % comments
nl: % reacties

en: Posted by:
nl: Geplaatst door:

en: In category:
nl: In categorie:

en: No responses
nl: Geen reacties

en: One comment
nl: Een reactie

en: Author:
nl: Auteur:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Yearly Archives: %s.
nl: Jaarlijks archief: %s.

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijks archief: %s

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijks archief: %s
