Mailchimp for WordPress - en to el_GR translation catalogue (232 entries)

en: %s (%s) with field type %s.
el_GR: %s (%s) με τύπο πεδίου %s.

en: %s integration
el_GR: %s ενσωμάτωση

en: <a href="%s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
el_GR: <a href="%s">Αναβαθμίστε σε Mailchimp for WordPress Premium</a> ή <a href="%s">διαβάστε περισσότερα για τις E-Commerce δυνατότητες του Mailchimp</a>.

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
el_GR: <strong>Επιτυχία!</strong> Η φόρμα αποθηκεύτηκε επιτυχώς.

en: A total of %d lists were found in your Mailchimp account.
el_GR: Συνολικά %d λίστες βρέθηκαν στον Mailchimp λογαριασμό σας

en: API Key
el_GR: Κλειδί API

en: Add dynamic form variable
el_GR: Προσθέστε δυναμική μεταβλητή φόρμας

en: Add list fields to any of your selected lists.
el_GR: Προσθέστε πεδία λίστας σε οποιεσδήποτε από τις επιλεγμένες σας λίστες.

en: Add more fields
el_GR: Προσθήκη περισσότερων πεδίων

en: Add new form
el_GR: Προσθήκη νέας φόρμας

en: Add to form
el_GR: Προσθέστε στην φόρμα

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
el_GR: Επιτρέψτε μας να εντοπίζουμε ανώνυμα, την χρήση αυτού του plugin, ώστε να μπορέσουμε να το προσαρμόσουμε καλύτερα στις ανάγκες σας.

en: Already subscribed
el_GR: Έχετε ήδη εγγραφεί

en: Appearance
el_GR: Εμφάνιση:

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
el_GR: Σας αρέσει αυτό το plugin; Η Premium προσθήκη ξεκλειδώνει πολλές δυνατές λειτουργίες. <a href="%s">Μάθετε για όλα τα οφέλη τώρα</a>.

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να απενεργοποιήσετε την διπλή επιβεβαίωση (double opt-in);

en: Available integrations
el_GR: Διαθέσιμες ενσωματώσεις

en: Basic
el_GR: Βασικά

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
el_GR: Να ενημερώνεστε όταν κάποιος κάνει εγγραφή; <a href="%s">Το Mailchimp for WordPress Premium</a> σας επιτρέπει να ρυθμίσετε ειδοποιήσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για τις φόρμες σας.

en: Blue Theme
el_GR: Μπλε Θέμα

en: CONNECTED
el_GR: ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ

en: Checkbox label text
el_GR: Κείμενο ετικέτας checkbox

en: Checkboxes
el_GR: Πλαίσια επιλογής

en: Choice type
el_GR: Τύπος επιλογής

en: Choices
el_GR: Επιλογές

en: Choose a field to add to the form
el_GR: Επιλέξτε ένα πεδίο να προσθέσετε στην φόρμα

en: City
el_GR: Πόλη

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
el_GR: Πατήστε στην ονομασία μίας ενσωμάτωσης για να επεξεργαστείτε όλες τις σχετικές της ρυθμίσεις.

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
el_GR: Πατήστε το παρακάτω για να επιτρέψετε στο Mailchimp για WordPress να εφαρμόσει τις αλλαγές σας.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
el_GR: Πατώντας στους ακόλουθους συνδέσμους θα μεταβείτε στην σωστή οθόνη.

en: Close
el_GR: Κλείσε

en: Code reference for developers
el_GR: Κώδικας αναφοράς για προγραμματιστές

en: Configure this integration
el_GR: Διαμόρφωση αυτής της ενσωμάτωσης

en: Country
el_GR: Χώρα

en: Dark Theme
el_GR: Σκούρο Θέμα

en: Data from a cookie.
el_GR: Δεδομένα από ένα cookie.

en: Data from the URL or a submitted form.
el_GR: Δεδομένα από το URL ή από μία υποβληθείσα φόρμα.

en: Debug Log
el_GR: Αρχείο Εντοπισμού Σφαλμάτων

en: Default sign-up form
el_GR: Προεπιλεγμένη φόρμα εγγραφής

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
el_GR: Καθορίζει ποια συμβάντα θα καταγράφονται στο <a href="%s">αρχείο εντοπισμού σφαλμάτων</a> (δείτε παρακάτω).

en: Dismiss this notice.
el_GR: Απορρίψτε την παρούσα ειδοποίηση.

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
el_GR: Εμφανίζει την φόρμα εγγραφής του Mailchimp for WordPress

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
el_GR: Θέλετε να δημιουργήσετε περισσότερες από μία φόρμες; Η Premium προσθήκη μας κάνει ακριβώς αυτό! <a href="%s">Ρίξτε μία ματιά σε όλα τα Premium οφέλη</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
el_GR: Θέλετε να εντοπίσετε όλες τις παραγγελίες του WooCommerce στο Mailchimp ώστε να στέλνετε emails βάσει της αγοραστικής δραστηριότητας των συνδρομητών σας;

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
el_GR: Θέλετε μεταφρασμένες φόρμες για όλες τις γλώσσες σας; <a href="%s">Δοκιμάστε το Mailchimp for WordPress Premium</a>, που κάνει ακριβώς αυτό και πολλά περισσότερα.

en: Documentation
el_GR: Τεκμηρίωση

en: Done! Mailchimp lists renewed.
el_GR: Ολοκληρώθηκε! Οι λίστες του Mailchimp ανανεώθηκαν.

en: Double opt-in?
el_GR: Διπλή επιβεβαίωση (double opt-in);

en: Dropdown
el_GR: Αναπτυσσόμενο μενού

en: Edit Form
el_GR: Αλλαγή Φόρμας

en: Edit list fields for
el_GR: Μεταβολή πεδίων φόρμας για

en: Edit this list in Mailchimp
el_GR: Μεταβολή αυτής της λίστας στο Mailchimp

en: Email Address
el_GR: Διεύθυνση Email

en: Empty Log
el_GR: Άδειασμα αρχείου καταγραφής

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
el_GR: Ενεργοποίηση της ενσωμάτωσης %s; Αυτό θα προσθέσει ένα πεδίο εγγραφής στη φόρμα.

en: Enabled integrations
el_GR: Ενεργοποιημένες ενσωματώσεις

en: Enabled?
el_GR: Ενεργοποιημένο;

en: Enter form title here
el_GR: Εισάγετε εδώ τον τίτλο της φόρμας

en: Enter the HTML code for your form fields..
el_GR: Εισάγετε τον HTML κώδικα για τα πεδία της φόρμας σας.

en: Enter the title of your sign-up form
el_GR: Εισάγετε τον τίτλο της φόρμας εγγραφής σας

en: Enter your form title..
el_GR: Εισάγετε τον τίτλο της φόρμας σας...

en: Example: %s
el_GR: Παράδειγμα: %s

en: Fetching Mailchimp lists
el_GR: Λήψη λιστών του Mailchimp

en: Field label
el_GR: Ετικέτα πεδίου

en: Field type
el_GR: Τύπος πεδίου

en: Fields
el_GR: Πεδία

en: Filter..
el_GR: Φίλτρο..

en: First Name
el_GR: Όνομα

en: Form
el_GR: Φόρμα

en: Form Appearance
el_GR: Εμφάνιση Φόρμας

en: Form Fields
el_GR: Πεδία Φόρμας

en: Form Messages
el_GR: Μηνύματα Φόρμας

en: Form Settings
el_GR: Ρυθμίσεις φόρμας

en: Form Style
el_GR: Στυλ Φόρμας

en: Form Themes
el_GR: Θέματα Φόρμας

en: Form action
el_GR: Ενέργεια φόρμας

en: Form behaviour
el_GR: Συμπεριφορά φόρμας

en: Form fields
el_GR: Πεδία φόρμας

en: Form preview
el_GR: Προβολή φόρμας

en: Form variables
el_GR: Μεταβλητές φόρμας

en: Forms
el_GR: Φόρμες

en: Frequently Asked Questions
el_GR: Συχνές Ερωτήσεις

en: General Settings
el_GR: Γενικές Ρυθμίσεις

en: General error
el_GR: Γενικό σφάλμα

en: Get shortcode
el_GR: Πάρτε τον σύντομο κωδικό shortcode

en: Get your API key here.
el_GR: Πάρτε το κλειδί API εδώ.

en: Green Theme
el_GR: Πράσινο Θέμα

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
el_GR: Οι ετικέτες HTML όπως %s επιτρέπονται στο κείμενο της ετικέτας.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
el_GR: Οι ετικέτες HTML όπως %s επιτρέπονται στα πεδία του μηνύματος.

en: Here's how:
el_GR: Δείτε εδώ πως:

en: Hide form after a successful sign-up?
el_GR: Να κρύβεται η φόρμα έπειτα από μία επιτυχημένη εγγραφή;

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
el_GR: Εάν ναι, παρακαλούμε <a href="%s">αφήστε μας μία αξιολόγηση 5★ στο WordPress.org</a>. Θα είναι μία πολύ μεγάλη βοήθεια για εμάς.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
el_GR: Αν θέλετε να φορτώσετε μερικά προκαθορισμένα στυλ CSS, επιλέξτε "βασικά στυλ μορφοποίησης" ή επιλέξτε ένα από χρωματικά θέματα

en: Implicit?
el_GR: Σιωπηρά;

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
el_GR: Αυξημένη επισκεψιμότητα; Το <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> υποβάλλει φόρμες χωρίς επαναφόρτωση όλης της σελίδας, με αποτέλεσμα μία πολύ καλύτερη εμπειρία για τους επισκέπτες σας.

en: Inherit from %s theme
el_GR: Πρόσληψη από το θέμα %s

en: Initial value
el_GR: Αρχική τιμή

en: Integrations
el_GR: Ενσωματώσεις

en: Interest categories
el_GR: Κατηγορίες ενδιαφέροντος

en: Invalid email address
el_GR: Η διεύθυνση e-mail δεν είναι έγκυρη

en: Is this field required?
el_GR: Υποχρεωτικό πεδίο;

en: Knowledge Base
el_GR: Γνωσιακή Βάση

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
el_GR: Εγγραφείτε στις μηνιαίες συμβουλές μας και μάθετε τον καλύτερο τρόπο να μεγαλώσετε τις λίστες σας καθώς και πως να γράφετε καλύτερα emails.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
el_GR: Αφήστε το κενό ή εισάγετε <code>0</code> εάν δεν θέλετε να γίνεται ανακατεύθυνση. Διαφορετικά, χρησιμοποιήστε πλήρη (απόλυτα) URL, συμπεριλαμβανομένου του <code>http://</code>.

en: Light Theme
el_GR: Ανοιχτόχρωμο Θέμα

en: List Name
el_GR: Όνομα Λίστας

en: List choice
el_GR: Επιλογή λίστας

en: List fields
el_GR: Πεδία λίστας

en: Lists this form subscribes to
el_GR: Λίστες στις οποίες γίνεται εγγραφή από αυτή τη φόρμα

en: Load some default CSS?
el_GR: Να φορτωθεί κάποιο προεπιλεγμένο CSS;

en: Log file is not writable.
el_GR: Το αρχείο καταγραφής δεν είναι εγγράψιμο.

en: Log in to your Mailchimp account.
el_GR: Συνδεθείτε στον Mailchimp λογαριασμό σας.

en: Log successfully emptied.
el_GR: Η καταγραφή διαγράφτηκε με επιτυχία.

en: Logging
el_GR: Καταγραφή

en: Looking for help?
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια;

en: Looking to improve your sign-up rates?
el_GR: Ψάχνετε πως να βελτιώσετε τον ρυθμό εγγραφών;

en: Mailchimp API Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Mailchimp API

en: Mailchimp Lists
el_GR: Λίστες Mailchimp

en: Mailchimp Sign-Up Form
el_GR: Φόρμα Εγγραφής Mailchimp

en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
el_GR: Το Mailchimp for WordPress έχει ανάγκη από μεταφράσεις. Δεν έχει μεταφραστεί το plugin στη γλώσσα σας ή βλέπετε σφάλματα στην υπάρχουσα μετάφραση; Είναι εύκολο να βοηθήσετε! Πηγαίνετε στο <a href="%s">project της μετάφρασης και κλικάρετε "help translate"</a>.

en: Mailchimp specific settings
el_GR: Ρυθμίσεις Mailchimp

en: Messages
el_GR: Μηνύματα

en: Miscellaneous settings
el_GR: Διάφορες ρυθμίσεις

en: More subscribers, better newsletters.
el_GR: Περισσότεροι συνδρομητές, καλύτερα ενημερωτικά δελτία.

en: NOT CONNECTED
el_GR: ΜΗ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ

en: Name
el_GR: Όνομα

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
el_GR: Μη διαθέσιμα πεδία. Επιλέξατε μία λίστα Mailchimp στις ρυθμίσεις της φόρμας;

en: No list selected
el_GR: Δεν έχει επιλεχθεί λίστα

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
el_GR: Δεν βρέθηκαν λίστες, <a href="%s">είστε συνδεδεμένοι στο Mailchimp</a>;

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
el_GR: Δεν βρέθηκαν λίστες. <a href="%s"> συνδεθήκατε με το Mailchimp;

en: No lists were found in your Mailchimp account
el_GR: Δεν βρέθηκαν λίστες στον λογαριασμό σας στο Mailchimp.

en: Not subscribed
el_GR: Μη εγγεγραμμένη

en: Nothing here. Which means there are no errors!
el_GR: Τίποτα εδώ. Που σημαίνει ότι δεν υπάρχουν σφάλματα!

en: Optional
el_GR: Προαιρετικό

en: Other
el_GR: Άλλο

en: Other Settings
el_GR: Άλλες ρυθμίσεις

en: Our <a href="%s">Boxzilla plugin</a> allows you to create pop-ups or slide-ins with a subscribe form. A sure way to grow your lists faster.
el_GR: Το <a href="%s">Boxzilla plugin</a> μας σας επιτρέπει να δημιουργείτε  αναδυόμενα παράθυρα ως pop-ups ή slide-ins με φόρμα εγγραφής. Ένας βέβαιος τρόπος να μεγαλώσετε τις λίστες σας γρηγορότερα.

en: Placeholder
el_GR: Δείκτης

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
el_GR: Παρακαλώ διασφαλίστε ότι ο/η %s έχει τα κατάλληλα <a href="%s">δικαιώματα αρχείου</a>.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your Mailchimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
el_GR: Παρακαλώ διασφαλίστε ότι εσείς <a href="%s">θα διαμορφώσετε το plugin να στέλνει όλα τα υποχρεωτικά πεδία</a> ή <a href="%s">ότι έχετε κάνει login στον Mailchimp λογαριασμό σας</a> και βεβαιωθείτε ότι μόνο τα πεδία email & όνομα είναι χαρακτηρισμένα ως υποχρεωτικά για την επιλεγμένη λίστα(ες).

en: Pre-check the checkbox?
el_GR: Να είναι το checkbox προεπιλεγμένο;

en: Preselect
el_GR: Προεπιλογή

en: Preview form
el_GR: Προβολή φόρμας

en: Preview this form
el_GR: Προβολή αυτής της φόρμας

en: Property of the current page or post.
el_GR: Ιδιότητα της τρέχουσας σελίδας ή δημοσίευσης.

en: Read more about common connectivity issues.
el_GR: Διαβάστε περισσότερα για τα συνήθη προβλήματα συνδεσιμότητας.

en: Red Theme
el_GR: Κόκκινο Θέμα

en: Redirect to URL after successful sign-ups
el_GR: Ανακατεύθυνση σε URL έπειτα από επιτυχημένες εγγραφές

en: Remove
el_GR: Αφαίρεσε

en: Renew Mailchimp lists
el_GR: Ανανέωση λιστών του Mailchimp

en: Replace interest groups?
el_GR: Να αντικατασταθούν οι ομάδες ενδιαφερόντων;

en: Replaced with the form response (error or success messages).
el_GR: Αντικαθίσταται με τη φόρμα απάντησης (μηνύματα επιτυχίας ή σφάλματος).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
el_GR: Αντικαθίσταται με τον αριθμό συνδρομητών στην επιλεγμένη λίστα(ες)

en: Required field missing
el_GR: Δεν έχει συμπληρωθεί κάποιο υποχρεωτικό πεδίο

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
el_GR: Προς το παρόν, το plugin είναι ρυθμισμένο να καταγράφει μόνο σφάλματα και προειδοποιήσεις.

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
el_GR: Επιλέξτε "όχι" αν θέλετε να προσθέσετε τα επιλεγμένα ενδιαφέροντα σε οποιαδήποτε προηγουμένως επιλεγμένα ενδιαφέροντα όταν ενημερώνετε ένα συνδρομητή.

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
el_GR: Επιλέξτε "όχι" εάν θέλετε να ερωτώνται οι επισκέπτες σας πριν να εγγραφούν (συνίσταται).

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" αν το checkbox εμφανίζεται σε ένα περίεργο σημείο.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" εάν θέλετε να έρχεται προεπιλεγμένο το πεδίο.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
el_GR: Επιλέξτε "ναι" εάν θέλετε οι χρήστες να επιβεβαιώνουν την ηλεκτρονική τους διεύθυνση προτού εγγραφούν (προτείνεται)

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" αν θέλετε να ενημερώσετε τους υπάρχοντες συνδρομητές με τα δεδομένα που στάλθηκαν.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" ώστε να κρύβεται η φόρμα έπειτα από μία επιτυχημένη εγγραφή.

en: Select the form to show
el_GR: Επιλέξτε φόρμα για εμφάνιση

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
el_GR: Επιλέξτε τη λίστα(ες) στην οποία θα εγγράφονται όσοι επιλέγουν το checkbox.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
el_GR: Επιλέξτε την λίστα(ες) στην οποία θα εγγράφονται όσοι υποβάλλουν αυτή τη φόρμα.

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: State
el_GR: Περιφέρεια

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Street Address
el_GR: Διεύθυνση, οδός

en: Submit button
el_GR: Κουμπί υποβολής

en: Subscribe
el_GR: Εγγραφή

en: Subscribers
el_GR: Συνδρομητές

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
el_GR: Επιτυχία! Η αποθηκευμένη διαμόρφωση για τις Mailchimp λίστες σας έχει ανανεωθεί.

en: Successfully subscribed
el_GR: Εγγραφήκατε επιτυχώς

en: Text to prefill this field with.
el_GR: Κείμενο που να περιέχει αυτό το πεδίο προσυμπληρωμένο.

en: Text to show when field has no value.
el_GR: Κείμενο που θα εμφανίζεται όταν ένα πεδίο δεν έχει τιμή.

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
el_GR: Το κλειδί API για την σύνδεση με τον Mailchimp λογαριασμό σας.

en: The URL of the page.
el_GR: Το URL της σελίδας.

en: The current date. Example: %s.
el_GR: Η τρέχουσα ημερομηνία. Παράδειγμα: %s.

en: The current time. Example: %s.
el_GR: Η τρέχουσα ώρα. Παράδειγμα: %s.

en: The email address of the current visitor (if known).
el_GR: Η διεύθυνση email του τρέχοντα επισκέπτη (εάν είναι γνωστή).

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
el_GR: Η ακόλουθη λίστα μεταβλητών μπορεί να χρησιμοποιηθεί για <a href="%s">να προσθέσετε κάποιο δυναμικό περιεχόμενο στη φόρμα σας ή στα μηνύματα επιτυχίας και σφάλματος</a>.

en: The path of the page.
el_GR: Η διαδρομή της σελίδας.

en: The property of the currently logged-in user.
el_GR: Η ιδιότητα του τρέχοντος συνδεδεμένου χρήστη.

en: The selected Mailchimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
el_GR: Οι επιλεγμένες Mailchimp λίστες απαιτούν μη προκαθορισμένα πεδία, τα οποία μπορεί να προκαλέσουν την μη λειτουργία της ενσωμάτωσης.

en: The site's language. Example: %s.
el_GR: Η γλώσσα της ιστοσελίδας. Παράδειγμα: %s.

en: The table below shows all available integrations.
el_GR: Ο πίνακας παρακάτω δείχνει όλες τις διαθέσιμες ενημερώσεις.

en: The table below shows your Mailchimp lists and their details. If you just applied changes to your Mailchimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
el_GR: Ο παρακάτω πίνακας παρουσιάζει τα δεδομένα των λιστών σας στο Mailchimp και τις λεπτομέρειές τους. Αν μόλις πραγματοποιήσατε αλλαγές στις λίστες σας στο Mailchimp, παρακαλώ χρησιμοποιήστε το παρακάτω κουμπί για να ανανεώσετε τα δεδομένα προσωρινής μνήμης.

en: The text that shows when a general error occured.
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν προκύπτει κάποιο γενικό σφάλμα.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν ένα υποχρεωτικό πεδίο για την επιλεγμένη λίστα (ή λίστες) δεν έχει συμπληρωθεί.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν μία διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου εγγράφεται επιτυχώς στην επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
el_GR: Το κείμενο που δείχνει όταν ένας υφιστάμενος συνδρομητής ενημερώνεται.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν μία διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου που επιχειρεί εγγραφή δεν είναι έγκυρη.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν η διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου που επιχειρεί εγγραφή είναι ήδη εγγεγραμμένη στην επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: The visitor's IP address. Example: %s.
el_GR: Η διεύθυνση IP του επισκέπτη. Παράδειγμα: %s.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
el_GR: Η φόρμα με ID %d δεν υπάρχει, μήπως έχει διαγραφεί;

en: This allows you to personalise your form or response messages.
el_GR: Αυτό σας επιτρέπει να προσωποποιήσετε τη φόρμα σας ή τα απαντητικά μηνύματα.

en: This can take a while if you have many Mailchimp lists.
el_GR: Αυτό μπορεί να διαρκέσει λίγο, αν έχετε πολλές λίστες του Mailchimp.

en: This field is marked as required in Mailchimp.
el_GR: Αυτό το πεδίο έχει οριστεί ως υποχρεωτικό στο Mailchimp.

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
el_GR: Αυτό το πεδίο θα επιτρέπει στους επισκέπτες σας να επιλέγουν μία λίστα για να εγγραφούν.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
el_GR: Αυτό το πεδίο θα επιτρέπει στους επισκέπτες σας να επιλέγουν εάν θέλουν να εγγραφούν ή να διαγραφούν

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
el_GR: Αυτή είναι μία αναβαθμισμένη λειτουργία. Παρακαλούμε αναβαθμίστε στην premium έκδοση για να μπορείτε να την χρησιμοποιείτε.

en: This is what we track.
el_GR: Αυτό είναι που εντοπίζουμε.

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
el_GR: Αυτό το plugin δεν έχει αναπτυχθεί ή δεν είναι με κανένα τρόπο συνδεδεμένο με το Mailchimp.

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
el_GR: Για να προσθέσετε περισσότερα πεδία στην φόρμα σας, θα πρέπει πρώτα να τα δημιουργήσετε στο Mailchimp.

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
el_GR: Για να ξεκινήσετε με το λογισμικό Mailchimp for WordPress, παρακαλούμε <a href="%s">εισάγετε το κλειδί API του Mailchimp στη σελίδα ρυθμίσεων του plugin</a>.

en: To which Mailchimp lists should this form subscribe?
el_GR: Σε ποιες Mailchimp λίστες θα εγγράφει αυτή η φόρμα;

en: Unsubscribed
el_GR: Διαγραφή

en: Update existing subscribers?
el_GR: Να ενημερωθούν τα στοιχεία των ήδη εγγεγραμμένων;

en: Updated
el_GR: Ενημερωμένο

en: Upgrade to Premium
el_GR: Αναβαθμίστε σε Premium

en: Usage Tracking
el_GR: Εντοπισμός Χρήσης

en: Use double opt-in?
el_GR: Χρήση διπλής επιβεβαίωσης (double opt-in);

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το shortcode %s για να εμφανίσετε αυτή τη φόρμα μέσα σε ένα άρθρο, μία σελίδα ή μία μονάδα κειμένου.

en: Value
el_GR: Τιμή

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
el_GR: Θέλετε να προσαρμόσετε το στυλ της φόρμας σας; <a href="%s">Δοκιμάστε το Styles Builder</a> και επεξεργαστείτε την εμφάνιση των φορμών σας με μερικά μόνο κλικ.

en: We have some resources available to help you in the right direction.
el_GR: Έχουμε κάποιους πόρους διαθέσιμους για να σας βοηθήσουν προς την σωστή κατεύθυνση.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may result in abuse.
el_GR: Συνιστούμε να διατηρήσετε την επιλογή διπλής επιβεβαίωσης (double opt-in) ενεργοποιημένη. Απενεργοποιώντας την μπορεί να γίνει εύκολα κατάχρηση.

en: What does this do?
el_GR: Τι κάνει αυτό;

en: What is the name of this form?
el_GR: Ποια είναι η ονομασία αυτής της φόρμας;

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
el_GR: Όταν προσφέρεται μία επιλογή λίστας, αυτό είναι το κείμενο που δείχνει ότι δεν έχουν επιλεχθεί λίστες.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
el_GR: Όταν γίνεται χρήση της μεθόδου κατάργησης εγγραφής, αυτό είναι το κείμενο που εμφανίζεται όταν η συγκεκριμένη διεύθυνση e-mail δεν υπάρχει στην επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
el_GR: Όταν γίνεται χρήση της μεθόδου κατάργησης εγγραφής, αυτό είναι το κείμενο που εμφανίζεται όταν η συγκεκριμένη διεύθυνση e-mail έχει διαγραφεί επιτυχώς από την επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: Wrap in paragraph tags?
el_GR: Αναδίπλωση στις ετικέτες παραγράφων;

en: You are here:
el_GR: Είστε εδώ:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
el_GR: Μπορείτε να τροποποιήσετε την φόρμα εγγραφής σας στις <a href="%s">Ρυθμίσεις φόρμας του Mailchimp for Wordpress</a>.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
el_GR: Χρησιμοποιείτε το Mailchimp for WordPress εδώ και κάποιο καιρό τώρα, ελπίζουμε να το έχετε αγαπήσει!

en: Your Mailchimp API key
el_GR: Το κλειδί API του Mailchimp

en: Your Mailchimp Account
el_GR: Ο Mailchimp Λογαριασμός σας

en: ZIP
el_GR: Τ.Κ.
