VERSION - en to pl translation catalogue (1017 entries)

en:  - copy
pl:  - kopiuj

en: %d slide(s) modified!
pl: %d slajd(y) zmodyfikowane!

en: %d static slides generated.
pl: %d wygenerowano statyczne slajdy.

en: API requests
pl: Żądania interfejsu API

en: Accordion slider type
pl: Harmonijny typ slidera

en: Active
pl: Aktywny

en: Active color
pl: kolor active

en: Adaptive (Off: auto-scaled, On: fixed) font size
pl: Adaptacyjny (Wył.: automatyczne skalowanie, Wł.: fixed) rozmiar czcionki

en: Adaptive sizing
pl: Rozmiar adaptacyjny

en: Add Slide
pl: Dodaj slajd

en: Add animation
pl: Dodaj animację

en: Add dynamic slides
pl: Dodaj dynamiczne slajdy

en: Add empty slide
pl: Dodaj pusty slajd

en: Add layer
pl: Dodaj warstwę

en: Add post
pl: Dodaj wpis

en: Add slide
pl: Dodaj slajd

en: Add to group
pl: Dodaj do grupy

en: Add video
pl: Dodaj wideo

en: Adjust slider width to parent selector
pl: Dostosuj szerokość slajdera do selektora nadrzędnego (rodzica)

en: Advanced
pl: zaawansowane

en: After
pl: Po

en: Albums
pl: Albumy

en: Alias must contain one or more letters
pl: Alias musi zawierać jedną lub więcej liter

en: Alias removed
pl: Alias usunięty

en: Alias updated to: %s
pl: Alias zaktualizowany do: %s

en: Align
pl: Wyrównanie

en: Align thumbnails
pl: Wyrównanie miniaturek

en: All
pl: Wszystko

en: All custom posts
pl: Wszystkie niestandardowe wpisy

en: All day
pl: Cały dzień

en: All day event
pl: Wydarzenie całodniowe

en: All day events
pl: Wydarzenia całodniowe

en: Allow restart after finish
pl: Zezwól na ponowne odtworzenie po zakończeniu

en: Alphabetic
pl: Alfabetyczny

en: Alt tag
pl: Znacznik alt

en: Alt tags
pl: Znaczniki Alt

en: Animate
pl: Animowany

en: Animated
pl: Animowany

en: Animation
pl: Animacja

en: Animation duration
pl: Czas trwania animacji

en: Animation(s)
pl: Animacja(e)

en: Animations
pl: Animacje

en: Apply
pl: Aplikuj

en: Approved
pl: Zatwierdzony

en: Arrow
pl: Strzałka

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Article
pl: Artykuł

en: Articles
pl: Artykuły

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Attribute sets
pl: Zestawy atrybutów

en: Auction
pl: Aukcja

en: Authentication successful.
pl: Uwierzytelnianie zakończyło się powodzeniem.

en: Automatic update check
pl: Automatyczne sprawdzanie aktualizacji

en: Autostart
pl: Automatyczny start

en: Available by date
pl: Dostępne od daty

en: Average rating
pl: Średnia ocena

en: Average score
pl: Średni wynik

en: Back to slider
pl: Powrót do slajdera

en: Backface visibility
pl: Odblask widoczności

en: Background
pl: Tło

en: Background animation
pl: Animacja tła

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background image
pl: Obrazek tła

en: Background image dynamic height
pl: Dynamiczna wysokość obrazka w tle

en: Background position
pl: Pozycja tła

en: Backward
pl: Do tyłu

en: Bar
pl: Listwa

en: Based on
pl: Na podstawie

en: Before
pl: Przed

en: Black
pl: Czarny

en: Block
pl: Blok

en: Block right click
pl: Zablokuj prawym przyciskiem myszy

en: Blocked by User
pl: Zablokowany przez użytkownika

en: Blue
pl: Niebieski

en: Blur
pl: Rozmycie

en: Blur fit
pl: Dopasuj rozmycie

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Dark
pl: Ciemne obramowanie

en: Border Light
pl: Jasne obramowanie

en: Border White
pl: Białe obramowanie

en: Brand
pl: Marka

en: Bubble
pl: Bańka

en: Bullets
pl: Paginacja

en: Button
pl: Przycisk

en: Button layer
pl: Warstwa przycisku

en: Buy Smart Slider 3 Pro!
pl: Kup Smart Slider 3 Pro!

en: Buynow
pl: Kup Teraz

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: CSS mode
pl: Tryb CSS

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Cache cleared.
pl: Pamięć podręczna wyczyszczona.

en: Cache expiration
pl: Wygaśnięcie pamięci podręcznej

en: Cache support
pl: Obsługa pamięci podręcznej

en: Cache variations
pl: Warianty pamięci podręcznej

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Canvas
pl: Kanwa

en: Canvas settings
pl: Ustawienia Kanwy

en: Caption
pl: Podpis

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Carousel slider type
pl: Typ slidera karuzelowego

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Category title
pl: Tutuł kategorii

en: Center
pl: Środek

en: Center shifted
pl: Przesunięte centralnie

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Chars
pl: Znaki

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose dynamic source
pl: Wybierz dynamiczne źródło

en: Choose the group
pl: Wybierz grupę

en: Choose the variable
pl: Wybierz zmienną

en: Circle counter
pl: Okrągły licznik

en: Clean Curl proxy
pl: Wyczyść serwer proxy Curl

en: Clean HTML
pl: Czysty HTML

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Clear device specific layer settings
pl: Wyczyść ustawienia konkretnych warstw dla urządzenia

en: Clear generators
pl: Wyczyść generatory

en: Clear slider cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną slajdera

en: Clear sliders
pl: Wyczyść slajdery

en: Click
pl: Klik

en: Clone
pl: Klon

en: Close
pl: Zamknij

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Color
pl: Kolor

en: Color end
pl: kolor końcowy

en: Column
pl: Kolumna

en: Columns
pl: Kolumny

en: Combine
pl: Połączyć

en: Combined
pl: Łączny

en: Comment count
pl: Liczba komentarzy

en: Comments
pl: Komentarze

en: Common split text properties
pl: Właściwości wspólne dla podziału tekstu

en: Compare method
pl: Porównaj metodę

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configure
pl: Skonfiguruj

en: Container
pl: Pojemnik

en: Content
pl: Zawartość

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy and paste this shortcode anywhere:
pl: Skopiuj i wklej ten shortcode gdziekolwiek:

en: Copy and paste this shortcode into your pages:
pl: Skopiuj i wklej ten shortcode na swoje strony:

en: Copy and paste this shortcode into your posts or pages:
pl: Skopiuj i wklej ten shortcode na swoje strony:

en: Copy slide to ...
pl: Skopiuj slajd do ...

en: Count
pl: Liczba

en: Counter
pl: Licznik

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Slider
pl: Utwórz Slajder

en: Create a module to display the slider in template module position:
pl: Utwórz moduł, aby wyświetlić slajder w pozycji modułu szablonu:

en: Create custom date variables
pl: Twórz niestandardowe zmienne daty

en: Create group
pl: Utwórz grupę

en: Create layer chain relation - align layers to each other
pl: Utwórz relację łańcuchową warstw - wyrównaj warstwy względem siebie.

en: Create module
pl: Utwórz moduł

en: Create text variables (one per line)
pl: Tworzenie zmiennych tekstowych (po jednej w wierszu)

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Creation time
pl: Czas utworzenia

en: Currency
pl: Waluta

en: Custom
pl: Niestandardowe

en: Custom CSS
pl: Niestandardowy CSS

en: Custom CSS classes
pl: Własne klasy CSS

en: Custom field name
pl: Niestandardowa nazwa pola

en: Custom lightbox image
pl: Niestandardowy obrazek lightbox

en: Custom loading animation
pl: Niestandardowa animacja ładowania

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dark Mode
pl: Motyw ciemny

en: Dark shadow
pl: Ciemny cień

en: Dashboard
pl: Pulpit

en: Date
pl: Data

en: Date & time
pl: Data i czas

en: Date format
pl: Format daty

en: Date function
pl: Funkcja daty

en: Datetime format
pl: Format Datetime

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default family
pl: Domyślna rodzina

en: Default width percentage
pl: Domyślna szerokość procentowa

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Delayed (for lightbox/tabs)
pl: Opoźnienie (dla lightbox/tabs)

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete file after import
pl: Usuń plik po zaimportowaniu

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Delete layer
pl: Usuń warstwę

en: Delete slide
pl: Usuń slajd

en: Delete slider
pl: Usuń slajder

en: Delete the slider with the same ID
pl: Usuń slajder o tym samym identyfikatorze

en: Demo slider is not available with the following ID: %s
pl: Demo slajdera o ID: %s jest niedostępne

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Description font
pl: Czcionka opisu

en: Description is not available
pl: Opis jest niedostępny

en: Desktop landscape slider size
pl: Rozmiar slajdera w trybie desktop - krajobraz

en: Desktop portrait
pl: Desktop - portret

en: Direction
pl: Kierunek

en: Disabled
pl: Nieaktywny

en: Discount price
pl: Cena promocyjna

en: Dot style
pl: Styl kropek

en: Dotted
pl: Kropkowany

en: Downloadable
pl: Do pobrania

en: Drop images to create slides
pl: Upuść obrazy aby utworzyć slajdy

en: Drop your images here!
pl: Upuść tutaj swoje obrazy!

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Duplicate group
pl: Duplikuj grupę

en: Duplicate layer
pl: Duplikuj warstwę

en: Duplicate slide
pl: Duplikuj slajd

en: Duplicate slider
pl: Duplikuj slajder

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Dynamic
pl: Dynamiczny

en: Dynamic slide
pl: Dynamiczny slajd

en: Dynamic slider height
pl: Dynamiczna wysokość slajdera

en: E-card
pl: Karta elektroniczna

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit generator
pl: Edytuj generator

en: Edit related modules
pl: Edytuj powiązane moduły

en: Editor - additional CSS files
pl: Edytor - dodatkowe pliki CSS

en: Effect
pl: Wynik

en: Embed layer images into HTML
pl: Osadź obrazy warstw w HTML

en: Empty
pl: Pusty

en: Empty title
pl: Pusty tytuł

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączony

en: End
pl: Koniec

en: End date
pl: Data zakończenia

en: End date text
pl: Tekst do daty zakończenia

en: End time
pl: Czas zakończenia

en: End time text
pl: Tekst do czasu zakończenia

en: Ended
pl: Zakończony

en: Event cost
pl: Koszt wydarzenia

en: Event creation date
pl: Data utworzenia wydarzenia

en: Event end date
pl: Data zakończenia wydarzenia

en: Event modification date
pl: Data modyfikacji wydarzenia

en: Event start date
pl: Data rozpoczęcia wydarzenia

en: Events per site
pl: Zdarzenia na witrynę

en: Examples
pl: Przykłady

en: Exclude ID
pl: Wyklucz identyfikator

en: Exclude posts
pl: Wyklucz posty

en: Expiration date
pl: Termin ważności

en: Expired
pl: Wygasło

en: Export
pl: Eksport

en: Export as HTML
pl: Eksport jako HTML

en: Export slider as HTML
pl: Eksport slajdera jako HTML

en: Extra bold
pl: Dodatkowe pogrubienie

en: Extra light
pl: Super jasny

en: Extra variables
pl: Dodatkowe zmienne

en: Fade in slider
pl: Przenikanie w sliderze

en: Featured
pl: Specjalne

en: Featured article ordering
pl: Uwydatniona kolejność artykułów

en: Feed
pl: Kanał

en: Field
pl: Pole

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field value
pl: Wartość pola

en: File
pl: Plik

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Fill
pl: Wypełnij

en: Fill mode
pl: Rodzaj wypełnienia

en: Filter
pl: Filtr

en: Find image
pl: Znajdź obraz

en: Find link
pl: Znajdź link

en: Finish autoplay on
pl: Zakończ automatyczne odtwarzanie

en: First slide
pl: Pierwszy slajd

en: First slide changed.
pl: Pierwszy slajd został zmieniony.

en: Fit
pl: Dopasuj

en: Folder
pl: Katalog

en: Font
pl: Czcionka

en: Font size modifier
pl: Modyfikator rozmiaru czcionki

en: Font size scaling - enlarge or shrink text on each device
pl: Skalowanie rozmiaru czcionki - powiększanie lub pomniejszanie tekstu na każdym urządzeniu

en: Font weight
pl: Grubość czcionki

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Fonts Configuration
pl: Konfiguracja czcionek

en: Force Joomla RTL backend
pl: Wymuś wsparcie dla Joomla RTL

en: Force english backend
pl: Wymuś angielski backend

en: Force full width
pl: Wymuś pełną szerokość

en: Form action
pl: Formuj akcję

en: Forward
pl: Do przodu

en: Framework settings
pl: Ustawienia ramowe

en: From
pl: Od

en: Frontpage
pl: Strona tytułowa

en: Full page
pl: Cała strona

en: Full screen
pl: Pełnoekranowy

en: Full width
pl: Pełna szerokość

en: Galleries
pl: Galerie

en: Gallery
pl: Galeria

en: General
pl: Ogólny

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generator created.
pl: Generator utworzony

en: Generator settings
pl: Ustawienia generatora

en: Generator updated and cache cleared.
pl: Zaktualizowano generator i wyczyszczono pamięć podręczną.

en: Get all multisite events
pl: Uzyskaj dostęp do wydarzeń na wielu portalach

en: Given IDs
pl: Podane ID

en: Go Pro!
pl: Przejdź na Pro!

en: Grab
pl: Złap

en: Green
pl: Zielony

en: Grey
pl: Szary

en: Groove
pl: Wyżłobione

en: Group
pl: Grupa

en: Group name
pl: Nazwa Grupy

en: Group result
pl: Wynik grupy

en: Groups
pl: Grupy

en: Guides
pl: Prowadnice

en: Gutter
pl: Odstęp

en: Half
pl: Pół

en: Hardware acceleration on sliders
pl: Przyspieszenie sprzętu komputerowego na slajderach

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading layer
pl: Warstwa nagłówka

en: Height
pl: Wysokość

en: Height (horizontal) or Width (vertical)
pl: Wysokość (pozioma) lub Szerokość (pionowa)

en: Help
pl: Pomoc

en: Hide From Event Listings
pl: Ukryj przed listami wydarzeń

en: Hide YouTube logo
pl: Ukryj logo YouTube

en: Hide layer if provided variable is empty
pl: Ukryj warstwę, jeśli podana zmienna jest pusta

en: Hide on slides
pl: Ukryj na slajdach

en: Hide until complete load
pl: Ukryj do czasu zakończenia ładowania

en: Hide website's scrollbar
pl: Ukryj pasek przewijania strony

en: Hit count
pl: Liczba wejść

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Horizontal - reversed
pl: Poziomo - odwrotnie

en: Horizontal accordion
pl: Pozoime zagięcia

en: Horizontal align - Center
pl: Wyrównanie poziome - do środka

en: Horizontal align - Left
pl: Wyrównanie poziome - w lewo

en: Horizontal align - Right
pl: Wyrównanie poziome - w prawo

en: Horizontal cover flow
pl: Poziomy przepływ pokrywy

en: Horizontal mask
pl: Maska pozioma

en: Horizontal showcase
pl: Prezentacja pozioma

en: Hover color
pl: Kolor hover

en: IDs (one per line)
pl: Identyfikatory (po jednym w wierszu)

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon not found
pl: Nie znaleziono ikony

en: Identify datetime
pl: Zidentyfikuj datę i godzinę

en: If its set, this will be used instead of the 'Field' value.
pl: Jeżeli jest to ustawione, będzie użyte zamiast wartości z 'Field'

en: If the size of your image is not the same as your slide's, you can improve the result with the filling modes.
pl: Jeśli rozmiar obrazu nie jest taki sam jak rozmiar slajdu, można poprawić wynik za pomocą trybów wypełniania (filling modes).

en: If you turn off this option, you can't switch to the first slide from the last one.
pl: Po wyłączeniu tej opcji nie można przełączyć się na pierwszy slajd z ostatniego.

en: If your slider does not resize correctly, turn this option on.
pl: Jeśli twój slider nie zmienia prawidłowo rozmiaru, włącz tę opcję.

en: Image
pl: Obraz

en: Image box
pl: boks z obrazem

en: Image layer
pl: Warstwa obrazu

en: Image mode
pl: Tryb obrazka

en: Image size
pl: Rozmiar obrazu

en: Images
pl: Obrazy

en: Images in folder
pl: Obrazy w folderze

en: Images in folder and subfolders
pl: Obrazy w folderze i podfolderach

en: Import Sample Sliders
pl: Importuj wzory Slajderów

en: Import error!
pl: Błąd importu!

en: Import file upload
pl: Importuj przesyłanie pliku

en: Import slider
pl: Importuj slajder

en: Import url is not valid: %s
pl: Zaimportowany url jest błędny: %s

en: Improved frontend accessibility
pl: Poprawiona dostępność frontendu

en: In case of one slide, it repeats the animation of the slide.
pl: W przypadku jednego slajdu, jego animacja jest powtarzana.

en: In stock
pl: Na składzie

en: Include all images
pl: Uwzględnij wszystkie obrazy

en: Include subcategories
pl: Uwzględnij podkategorie

en: Index
pl: indeks

en: Indicator
pl: Wskaźnik

en: Inline at head
pl: Inline na czele

en: Inner
pl: Wewnętrzny

en: Inner after
pl: Wewnętrzny po

en: Inner align
pl: Wyrównanie wewnętrzne

en: Inner before
pl: Wewnętrzny wcześniej

en: Inner color
pl: Kolor wewnętrzny

en: Inner width
pl: Szerokość wewnętrzna

en: Input button
pl: Przycisk input

en: Input name
pl: Nazwa wejściowa

en: Insert
pl: Wstaw

en: Insert group
pl: Wstaw grupę

en: Insert it into an existing post with the icon:
pl: Wsta do istniejącego wpisu z ikoną :

en: Insert the slider into pages with the icon:
pl: Wstaw slajder na strony z ikoną:

en: Insert variable
pl: Wstaw zmienną

en: Inset
pl: Zapadnięte

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Interval
pl: przerwa

en: Invert
pl: Odwracać

en: Invert group direction
pl: Odwróć kierunek grupy

en: Invite only
pl: Zaproś tylko

en: It switches one slide instead of moving all the visible slides.
pl: Przełącza jeden slajd zamiast poruszać wszystkie widoczne slajdy.

en: Item
pl: Pozycja

en: Item 1
    Item 2
    Item 3
pl: pozycja 1
    pozycja 2
    pozycja 3

en: Item defaults
pl: Domyślne ustawienia elementu

en: Items
pl: Elementy

en: Join the Smart Slider community!
pl: Dołącz do społeczności Smart Slider!

en: Ken Burns effect
pl: Efekt przybliżania i przesuwania (Ken Burns effect)

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: LOOP
pl: Pętla

en: Label
pl: Etykieta

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Language
pl: Język

en: Large Dark
pl: Duży Ciemny

en: Large Light
pl: Duży Jasny

en: Layer
pl: Warstwa

en: Layer List
pl: Warstwa Listy

en: Layer animations
pl: Animacje warstw

en: Layer image resize
pl: Zmiana rozmiaru obrazu warstwy

en: Layer images
pl: Obrazy  warstw

en: Layer list
pl: Warstwa listy

en: Length
pl: Długość

en: Library
pl: Biblioteka

en: License key cannot be empty!
pl: Klucz licencyjny nie może być pusty!

en: License key is active!
pl: Klucz licencyjny jest aktywny!

en: License key required for premium features!
pl: Klucz licencyjny wymagany do korzystania z funkcji Premium!

en: Light
pl: Jasny

en: Light shadow
pl: Jasny cień

en: Lightbox from slide backgrounds
pl: Lightbox z tła slajdów

en: Limit slide width
pl: Ogranicz szerokość slajdu

en: Line color
pl: Kolor lini

en: Line height
pl: Wysokość lini

en: Line thickness
pl: Grubość lini

en: Lines
pl: Linie

en: List
pl: Lista

en: List the slides separated by commas on which you want the controls to be hidden.
pl: Wyświetl listę slajdów oddzielonych przecinkami, na których mają być ukryte kontrolki.

en: List type
pl: Rodzaj listy

en: Live Preview
pl: Podgląd na żywo

en: Load Font Awesome on frontend when required
pl: W razie potrzeby załaduj czcionkę Fantastyczny na interfejsie

en: Load GSAP on frontend
pl: Załaduj GSAP na frontend

en: Load jQuery on frontend
pl: Załaduj jQuery na frontend

en: Load neighbor
pl: Załaduj sąsiedni

en: Load this slider after
pl: Załaduj ten slider później

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Loading animation
pl: Ładowanie animacji

en: Local import
pl: Lokalny import

en: Local import file
pl: Import pliku lokalnego

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Location state
pl: Lokalizacja regionu

en: Location town
pl: Lokalizacja miasta

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Lock Guides
pl: Zablokuj prowadnice

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Loop single slide
pl: Pętla pojedynczego slajdu

en: MORE
pl: WIĘCEJ

en: MP4 video
pl: Wideo MP4

en: Main animation
pl: Główna animacja

en: Main animation properties
pl: Właściwości głównej animacji

en: Main color
pl: Główny kolor

en: Maintain slide session
pl: Zachowaj sesję slajdów

en: Manual order
pl: Ustaw kolejność

en: Manufacturer
pl: Producent

en: Manufacturers
pl: Producenci

en: Margin
pl: Marginesy

en: Max width
pl: maksymalna szerokość

en: Maximum file size to embed
pl: Maksymalny rozmiar pliku do osadzenia

en: Maximum screen width
pl: Maksymalna szerokość ekranu

en: Maximum slide count
pl: Maksymalna liczba slajdów

en: Maximum slide width
pl: Maksymalna szerokość slajdu

en: Maximum width, where the slides are visible.
pl: Maksymalna szerokość, gdzie widoczne są slajdy

en: Media
pl: Nośnik

en: Medium Dark
pl: Średni Ciemny

en: Medium Light
pl: Średni Jasny

en: Menu item (item ID)
pl: Pozycja menu (identyfikator produktu)

en: Min. font size
pl: Minimalny rozmiar czcionki

en: Minimum order quantity
pl: Minimalna ilość zamówienia

en: Minimum slide distance
pl: Minimalny odstęp slajdów

en: Minimum thumbnail count
pl: Minimalna liczba miniaturek

en: Mirror
pl: Zwierciadło

en: Missing sliders!
pl: Brakujące slajdery!

en: Mobile
pl: Telefon

en: Mobile landscape
pl: Telefon - krajobraz

en: Mobile portrait
pl: Telefon - portret

en: Mobile scale
pl: Skala urządzenia mobilnego

en: Mobile text
pl: Tekst - urządzenie mobilne

en: Mode
pl: Tryb

en: Modification date
pl: Data modyfikacji

en: Modification time
pl: Czas modyfikacji

en: Module
pl: Moduł

en: More parallax options in slider settings -> Layer animations tab.
pl: Więcej opcji parallax w ustawieniach slajdera-> zakładka animacji warstw

en: More post custom fields
pl: Więcej po polach niestandardowych

en: Mouse
pl: Myszka

en: Mouse enter
pl: Najechanie myszą

en: Move
pl: Przenieś

en: Multiple animations
pl: Wiele animacje

en: Mute
pl: Wycisz

en: Muted
pl: Wyciszony

en: My feed
pl: Mój kanał

en: My fonts
pl: Moje czcionki

en: My layouts
pl: Moje układy

en: My split text animations
pl: Moje animacje dzielące tekst

en: My styles
pl: Moje style

en: NEXT
pl: NASTĘPNY

en: Name
pl: Nazwa

en: Negotiable price
pl: Cena do negocjacji

en: New slider
pl: Nowy slajder

en: Newest First
pl: Od najnowszego

en: Next
pl: Następny

en: Next arrow
pl: Następna strzałka

en: Next image
pl: Następny obraz

en: Next label
pl: Następna etykieta

en: Next position
pl: Następna pozycja

en: No
pl: Nie

en: No animation
pl: Brak animacji

en: No limit
pl: Bez limitu

en: No search term specified. Showing recent items.
pl: Nie podano szukanej frazy. Wyświetlanie ostatnich pozycji.

en: None
pl: Żadne

en: Normal
pl: Normalnie

en: Not installed
pl: Nie zainstalowane

en: Nothing
pl: Nic

en: Number of particles
pl: Liczba cząsteczek

en: Numeric
pl: Numeryczne

en: OR
pl: LUB

en: Old site url
pl: Url starej strony

en: Oldest First
pl: Od najstarszego

en: On discount
pl: Przy zniżkach

en: On sale
pl: Na wyprzedaży

en: One per line
pl: Jeden na linię

en: Only .ss3 files can be uploaded!
pl: Tylko pliki .ss3 mogą być wgrane!

en: Only display these posts
pl: Wyświetl tylko te posty

en: Only main discussions
pl: Tylko główne dyskusje

en: Only recurring events
pl: Tylko wydarzenia cykliczne

en: Only show posts, where the given meta key is equal to the given meta value.
pl: Pokazuj tylko posty, w których dany klucz meta jest równy podanej wartości meta.

en: Only slide name
pl: Tylko nazwa slajdu

en: Only special price
pl: Tylko cena specjalna

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Open
pl: otwarty

en: Open preview in new window
pl: Otwórz podgląd w nowym oknie

en: Optimize
pl: Optymalizacja

en: Optimize image
pl: Zoptymalizuj obraz

en: Optimize images
pl: Optymalizuj obrazy

en: Options
pl: Opcje

en: Order
pl: Kolejność

en: Order by
pl: Kolejność

en: Order by custom field
pl: Zamów według pola niestandardowego

en: Order result
pl: Wynik uporządkowania

en: Ordering
pl: Kolejność

en: Organizers
pl: Organizatorzy

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Original
pl: Oryginał

en: Other
pl: Inne

en: Outer
pl: Zewnętrzny

en: Outer color
pl: Kolor zewnętrzny

en: Outer width
pl: Szerokość zewnętrzna

en: Outset
pl: Wysunięte

en: Over
pl: Koniec

en: Overlay
pl: nakładanie

en: Overlay background
pl: Tło nakładki

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: PREV
pl: POPRZEDNI

en: Padding
pl: Marginesy wewnętrzne

en: Page
pl: Strona

en: Page or Post editor
pl: Edytor Strony lub Wpisu

en: Pages
pl: Strony

en: Paid
pl: Płatny

en: Parallax depth
pl: Głębia Parallax

en: Parameters
pl: Parametry

en: Parent
pl: Rodzic

en: Parent category
pl: Kategoria macierzysta (rodzica)

en: Particle effect
pl: Efekt cząsteczkowy(Particle effect)

en: Paste the PHP code into source code:
pl: Wklej kod PHP do kodu źródłowego

en: Paste the PHP code into your theme's file:
pl: Wklej kod PHP do pliku motywu:

en: Paste the code into article:
pl: Wklej kod do artykułu

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Pause image
pl: Wstrzymaj obrazek

en: Pauses loop when
pl: Wstrzymuje pętlę, kiedy

en: Perspective
pl: Perspektywa

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo rounded
pl: Okrągłe zdjęcie

en: Photos by album
pl: Zdjęcia według albumu

en: Pick the align point of the child layer!
pl: Wybierz punkt wyrównywania warstwy podrzędnej(dziecka)!

en: Pick the align point of the parent layer!
pl: Wybierz punkt wyrównywania warstwy nadrzędnej(rodzica)!

en: Pick the child layer!
pl: Wybierz warstwę podrzędną(dziecka)!

en: Pick the parent layer!
pl: Wybierz warstwę nadrzędną(rodzica)!

en: Pimary color
pl: Kolor podstawowy

en: Placeholder text
pl: Tekst dla pleceholder

en: Placement
pl: Umieszczenie

en: Play
pl: Odtwórz

en: Play button
pl: Przycisk odtwarzania

en: Play image
pl: Odtwórz obraz

en: Play on
pl: Odtwarzaj

en: Play on first load
pl: Odtwarzaj przy pierwszym załadowaniu

en: Play once
pl: Odtwarzaj jeden raz

en: Play when visible
pl: Odtwarzaj kiedy widoczny

en: Plays in when
pl: Odtwarza kiedy

en: Plays loop when
pl: Odtwarza pętlę, kiedy

en: Plays out when
pl: Odtwarza kiedy

en: Please chooose a gallery!
pl: Proszę wybrać galerię!

en: Please choose an album!
pl: Proszę wybrać album!

en: Portrait
pl: Portret

en: Portrait or Landscape algorithm
pl: Algorytm Portretu lub Krajobrazu

en: Position
pl: Pozycja

en: Position name or module ID
pl: Nazwa pozycji lub identyfikator modułu

en: Post
pl: Wpis

en: Post IDs
pl: Identyfikatory postów

en: Post custom fields
pl: Opublikuj pola niestandardowe

en: Post date
pl: Data wpisu

en: Post status
pl: Status wpisu

en: Post types
pl: Rodzaje wpisów

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts by IDs
pl: Wpisy według ID

en: Posts by filter
pl: Wpisy według filtru

en: Posts by page
pl: Wpisy według strony

en: Preload
pl: Ładowanie wstępne

en: Preset
pl: Ustawiony

en: Preset font families
pl: Ustalona rodzina czcionek

en: Preview
pl: Podgląd

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous arrow
pl: Poprzednia strzałka

en: Previous image
pl: Poprzedni obraz

en: Previous label
pl: Poprzednia etykieta

en: Previous position
pl: Poprzednia pozycja

en: Price
pl: Cena

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Private
pl: Prywatność

en: Product
pl: Produkt

en: Product ID
pl: ID produktu

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Product price
pl: Cena produktu

en: Product types
pl: Rodzaje produktów

en: Products
pl: Produkty

en: Products by filter
pl: Produkty według filtru

en: Profiles
pl: Profile

en: Progress
pl: Postęp

en: Progress bar
pl: Pasek postępu

en: Progress bar label
pl: Etykieta paseku postępu

en: Properties
pl: Właściwości

en: Public
pl: Publiczny

en: Publish
pl: Publikuj

en: Publish as HTML
pl: Publikuj jako HTML

en: Publish down
pl: Odpublikuj

en: Publish up
pl: Opublikuj

en: Published
pl: Opublikowany

en: Published between
pl: Opublikowany między

en: Purple
pl: Fioletowy

en: Quality
pl: Jakość

en: Quarter
pl: Ćwiartka

en: Quick Edit - Slides
pl: Szybka edycja - Slajdy

en: Random
pl: Losowy

en: Random products
pl: Produkty losowe

en: Randomize
pl: Losowe slajdy

en: Randomize first slide
pl: Losuj pierwszy slajd

en: Randomize slides
pl: Losuj slajdy

en: Rate count
pl: Liczba ocen

en: Real device detection
pl: Wykrywanie prawdziwych urządzeń

en: Record
pl: Rekord

en: Record viewer
pl: Podgląd rekordów

en: Rectangle Blue
pl: Prostokątny niebieski

en: Rectangle Green
pl: Prostokątny zielony

en: Rectangle Grey
pl: Prostokątny szary

en: Rectangle Purple
pl: Prostokątny fioletowy

en: Recurring event
pl: Wydarzenie powtarzalne

en: Recurring events
pl: Zdarzenia powtarzające się

en: Regular price
pl: Normalna cena

en: Relation
pl: Relacja

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove HTML
pl: Usuń HTML

en: Remove animations
pl: Usuń animację

en: Remove controls
pl: Usuń kontrolki

en: Remove from group
pl: Usuń z grupy

en: Remove line breaks
pl: Usuń podziały wiersza

en: Remove links
pl: Usuń linki

en: Remove special characters
pl: Usuń znaki specjalne

en: Remove vertical margin
pl: Usuń marginesy pionowe

en: Repeatable
pl: Powtarzalny

en: Replace these timestamp variables
pl: Zamień zmienne znaczników czasu

en: Request token
pl: Żądanie tokena

en: Requires shipping
pl: Wymaga wysyłki

en: Reset on slide change
pl: Resetuj po zmianie slajdu

en: Reset position
pl: Zresetuj pozycję

en: Reset to normal state
pl: Przywróć normalny stan

en: Reset when slide changes
pl: Resetuj po zmianie slajdu

en: Resolved
pl: Rozwiązany

en: Respect words
pl: Uwzględnij słowa

en: Responsive mode
pl: Tryb responsywny

en: Responsive scale
pl: Elastyczna skala

en: Responsive tricks
pl: Responsywne triki

en: Restore slider
pl: Przywróć slajder

en: Result
pl: Rezultat

en: Resume autoplay on
pl: Wznów autoodtwarzanie

en: Reversed
pl: Odwrócony

en: Ridge
pl: Pręgowane

en: Root
pl: Korzeń

en: Round rating
pl: Zaokrąglona ocena

en: Round to 5px
pl: Zaokrąglij do 5px

en: Rounded Black
pl: Okrągły czarny

en: Rounded Blue
pl: Okrągły niebieski

en: Rounded Green
pl: Okrągły zielony

en: Rounded Grey
pl: Okrągły szary

en: Rounded Purple
pl: Okrągły fioletowy

en: Rounded Rectangle Blue
pl: Okrągły prostokątny niebieski

en: Rounded Rectangle Green
pl: Okrągły prostokątny zielony

en: Rounded Rectangle Purple
pl: Okrągły prostokątny fioletowy

en: Rounded White
pl: Okrągły biały

en: Row
pl: Rząd

en: Rsvp date
pl: Data Rsvp

en: Ruler
pl: Linijka

en: Sale price
pl: Cena sprzedaży

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Same as the previous option, just you can write down more comparisons. Read the "Field name" and "Compare method" out from the previous option.
pl: Podobnie jak w poprzedniej opcji, po prostu możesz zapisać więcej porównań. Przeczytaj "Nazwę pola" i "Porównaj metodę" z poprzedniej opcji.

en: Save
pl: Zapisz

en: Save as new animation
pl: Zapisz jako nową animację

en: Screen width and height
pl: Szerokość i wysokość ekranu

en: Screen width only
pl: Tylko szerokość ekranu

en: Script attributes
pl: Atrybuty skryptu

en: Search
pl: Szukaj

en: Search by tag
pl: Szukaj według tagu

en: Search in title, description or tags
pl: Wyszukiwanie w tytule, opisie lub tagach

en: Search results only
pl: Tylko wyniki wyszukiwania

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Secondary color
pl: Drugorzędny kolor

en: See all features
pl: Zobacz wszystkie funkcje

en: Select
pl: Wybierz

en: Select Slider
pl: Wybierz Slajder

en: Select all
pl: Wybierz wszystkie

en: Select none
pl: Odznacz wszystkie

en: Select published
pl: Wybierz opublikowaną

en: Select slider
pl: Wybierz slider

en: Select unpublished
pl: Wybierz nieopublikowaną

en: Semi bold
pl: Pogrubiona czcionka

en: Send slide as file
pl: Wyślij slajd jako plik

en: Separate them with comma.
pl: Rozdziel je przecinkiem

en: Server side mobile detect
pl: mobilny detektor po stronie serwera

en: Set
pl: Ustaw

en: Set as first
pl: Ustaw jako pierwszy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shadow
pl: Cień

en: Shadow image
pl: Cień obrazu

en: Shadows
pl: Cienie

en: Shape
pl: Kształt

en: Shape divider
pl: Podział kształtów

en: Shifted
pl: Przesunięty

en: Shop and search results
pl: Sklep i wynik wyszukiwania

en: Shop only
pl: Tylko sklep

en: Show Guides
pl: Pokaż prowadnice

en: Show Joomla admin footer
pl: Pokaż stopkę administratora Joomla

en: Show arrow
pl: Pokaż strzałkę

en: Show discover modal
pl: Pokaż discover modal

en: Show editor icon
pl: Pokaż ikonę edytora

en: Show help beacon
pl: Pokaż program pomocy

en: Show hidden
pl: Pokaż ukryte

en: Show in WordPress admin bar
pl: Pokaż w pasku administratora programu WordPress

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: Show layer on selected devices
pl: Pokaż warstwę na wybranych urządzeniach

en: Show on
pl: Wyświetlaj na

en: Show on devices
pl: Pokaż na urządzeniach

en: Show on mobile
pl: Pokaż na telefonie

en: Show parent products only
pl: Pokaż tylko produkty macierzyste

en: Showcase
pl: Pokaz

en: Showcase slider type
pl: Prezentacja slajdera

en: Showing items match for "%s"
pl: Wyświetlanie pozycji pasujących do "%s".

en: Shows on hover
pl: Wyświetla się po najechaniu myszą

en: Side
pl: Slajd

en: Side shifted
pl: Przesunięte boczne

en: Simple
pl: Prosty

en: Simple slider type
pl: Prosty typ slidera

en: Single animation
pl: Pojedyncza animacja

en: Single switch
pl: Pojedynczy przełącznik

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip
pl: Pomiń

en: Slices - Reversed triangle
pl: Przycinanie - odwrócony trójkąt

en: Slices - Simple rows and blur
pl: Przycinanie - proste rzędy i rozmycie

en: Slices - Simple rows and rotate
pl: Przycinanie - proste rzędy i skala

en: Slices - Simple rows and scale
pl: Przycinanie - proste rzędy i skala

en: Slices - Simple rows reversed
pl: Przycinanie - proste wiersze odwrócone

en: Slices - Single
pl: Przytnij - pojedynczo

en: Slices - Triangle
pl: Przycinanie - Trójkąt

en: Slide #%d
pl: Slajd #%d

en: Slide background image fill
pl: Wypełnienie obrazu tła w sjadzie

en: Slide created. | Slides created.
pl[0]: Slajd utworzony.
pl[1]: Język źródłowy nie zawiera liczby mnogiej
pl[2]: Język źródłowy nie zawiera liczby mnogiej
pl[3]: Utworzono slajdy.

en: Slide deleted.
pl: Slajd usunięty.

en: Slide distance
pl: Odległość przesuwania

en: Slide duplicated.
pl: Slajd zduplikowany.

en: Slide duration
pl: Czas trwania slajdu

[ctx: Slide item]
en: Area
pl: Obszar

[ctx: Slide item]
en: Button
pl: Przycisk

[ctx: Slide item]
en: Caption
pl: Podpis

[ctx: Slide item]
en: Circle Counter
pl: Okrągły licznik

[ctx: Slide item]
en: Counter
pl: Licznik

[ctx: Slide item]
en: Heading
pl: Nagłówek

[ctx: Slide item]
en: Icon
pl: Ikona

[ctx: Slide item]
en: Icon - Legacy
pl: Ikona - zapis

[ctx: Slide item]
en: Image
pl: Obraz

[ctx: Slide item]
en: Image area
pl: Obszar obrazu

[ctx: Slide item]
en: Image box
pl: boks z obrazem

[ctx: Slide item]
en: List
pl: Lista

[ctx: Slide item]
en: Progress Bar
pl: Pasek postępu

[ctx: Slide item]
en: Text
pl: Tekst

[ctx: Slide item]
en: Transition
pl: Przejscie

[ctx: Slide item]
en: Video
pl: Wideo

en: Slide margin
pl: Margines slajdu

en: Slide name and description
pl: Nazwa i opis slajdu

en: Slide order saved.
pl: Kolejność slajdu zapisana.

en: Slide published.
pl: Slajd opublikowany.

en: Slide saved.
pl: Slajd zapisany

en: Slide size
pl: Rozmiar slajdu

en: Slide title
pl: Tytuł slajdu

en: Slide unpublished.
pl: Slajd niepublikowany.

en: Slide(s) copied.
pl: Slajd(y) skopionwane.

en: Slider
pl: Slajder

en: Slider ID
pl: ID Slider

en: Slider Type
pl: Rodzaj slajdera

en: Slider background image
pl: Obrazek w tle slajdera

en: Slider background video
pl: Wideo w tle slajdera

en: Slider center
pl: Slajder center

en: Slider created.
pl: Slajder utworzony.

en: Slider deleted.
pl: Slajder usunięty.

en: Slider duplicated.
pl: Slajder zduplikowany.

en: Slider height
pl: Wysokość slajdera

en: Slider imported.
pl: Slajder zaimportowany.

en: Slider is empty.
pl: Slider jest pusty.

en: Slider name
pl: Nazwa Slajdera

en: Slider order saved.
pl: Kolejność Slajdera zapisana.

[ctx: Slider responsive mode]
en: Fullpage
pl: Cała strona

[ctx: Slider responsive mode]
en: Fullwidth
pl: Pełna szerokość

en: Slider saved.
pl: Slajder zapisany.

en: Slider side spacing
pl: Odstępy slajdów

en: Slider size
pl: Rozmiar slajdera

en: Slider size is too small!
pl: Rozmiar suwaka jest za mały!

[ctx: Slider type]
en: Accordion
pl: Fałdy

[ctx: Slider type]
en: Block
pl: Blok

[ctx: Slider type]
en: Carousel
pl: Karuzela

[ctx: Slider type]
en: Showcase
pl: Gablota

[ctx: Slider type]
en: Simple
pl: Prosty

en: Slider's default
pl: Domyślny

en: Slides
pl: Slajdy

en: Slow
pl: Wolna

en: Small Dark
pl: Mały Ciemny

en: Small Light
pl: Mały Jasny

en: Smart Slider 3 activated!
pl: Smart Slider 3 aktywowany!

en: Smart Slider 3 updated to the latest version!
pl: Smart Slider 3 zaktualiozwany do najnowszej wersji!

en: Smart Slider export files are listed from the directory only with <i>.ss3</i> extension: %s
pl: Eksport plików Smart Slider jest uwzględniany tylko z rozszerzeniem <i>.ss3</i> %s.

en: Solid
pl: Ciągłe

en: Source
pl: Źródło

en: Source folder
pl: Folder źródłowy

en: Source gallery
pl: Galeria źródłowa

en: Space around
pl: Przestrzeń wokół

en: Space between
pl: Odległość pomiędzy

en: Spacing
pl: Rozstaw

en: Special
pl: Specjalny

en: Special zero
pl: Specjalne zero

en: Speed
pl: Szybkość

en: Split by chars
pl: Podział przez znaki

en: Split text animation
pl: Podzielenie animacji tekstowej

en: Split text settings
pl: Ustawienia podziału tekstu

en: Stack
pl: Stos

en: Start date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start delay
pl: Opóźnienie

en: Start from
pl: Rozpocznij od

en: Start index
pl: Indeks startowy

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Start time text
pl: Tekst do czasu rozpoczęcia

en: Started
pl: Rozpoczęty

en: Static
pl: Statyczny(a)

en: Static Overlay
pl: Statyczna nakładka

en: Static save
pl: Zapis statyczny

en: Static slide
pl: Statyczny slajd

en: Sticky
pl: Lepki

en: Stop autoplay on
pl: Zatrzymaj autoodtwarzanie

en: Stops loop when
pl: Zatrzymuje pętlę, kiedy

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Strict
pl: Ścisły

en: Structure
pl: Struktura

en: Submenu limit
pl: Limit podmenu

en: Super fast
pl: Bardzo szybka

en: Super fast 4x
pl: Superszybki 4x

en: Super slow
pl: Bardzo wolna

en: Supplier
pl: Dostawca

en: Tablet landscape
pl: Tablet - krajobraz

en: Tablet portrait
pl: Tablet - portret

en: Tablet scale
pl: Skala tabletu

en: Tablet text
pl: Tekst - tablet

en: Tags
pl: Tagi

en: Target window
pl: Okno docelowe

en: Tax
pl: Podatek

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Template library
pl: Biblioteka szablonów

en: Text
pl: Tekst

en: Text Bar
pl: Pasek tekstowy

en: Text align
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text layer
pl: Warstwa tekstu

en: The App ID is empty. Please insert that value too!
pl: App ID jest pusty. Proszę również wpisać tę wartość!

en: The background and the main animation plays simultaneously or shifted.
pl: Tło i główna animacja są odtwarzane jednocześnie lub przesunięte.

en: The cache of the posts with the given ID will be cleared upon save.
pl: Pamięć podręczna postów o danym ID zostanie wyczyszczona po zapisaniu.

en: The current slider will not start loading until the set slider is loaded completely.
pl: Obecny slajder rozpocznie ładowanie dopiero po całkowitym załadowaniu zdefiniowanego slajdera

en: The data in the given url is not valid XML.
pl: Dane w podanym url nie są poprawnym formatem XML.

en: The height of your slides changes according to the height of the background image.
pl: Wysokość slajdów zmienia się w zależności od wysokości obrazu w tle.

en: The imported file is not readable!
pl: Nie można odczytać zaimportowanego pliku!

en: The importing failed at the unzipping part.
pl: Import nie powiódł się w czasie rozpakowywania.

en: The key and secret is not valid!
pl: Klucz i tajemnica są nieważne!

en: The secret is empty. Please insert that value too!
pl: Sekret jest pusty. Proszę również wpisać tę wartość!

en: The size of the slide proportionately changes together with its layers.
pl: Rozmiar slajdu zmienia się proporcjonalnie wraz z jego warstwami.

en: The slider tries to fill the full width of the browser.
pl: Slajder próbuje wypełnić całą szerokość przeglądarki.

en: The store ID is not valid!
pl: Identyfikator sklepu sklepu jest nieprawidłowy!

en: The token expired. Please request new token!
pl: Token wygasł. Prosimy zamówić nowy token!

en: There are no photos in this album!
pl: W tym albumie nie ma zdjęć!

en: There are no photos in this gallery!
pl: W tej galerii nie ma zdjęć!

en: There are no photos with this privacy filter!
pl: Nie ma żadnych zdjęć z tym filtrem prywatności!

en: Third
pl: Trzeci

en: This feature requires valid license key!
pl: Ta funkcja wymaga ważnego klucza licencyjnego!

en: This function will be used to format these custom date variables. Usually the date_i18n works, but if your date will be off a little bit, then try out the other one.
pl: Funkcja ta będzie używana do formatowania niestandardowych zmiennych daty. Zazwyczaj data_i18n, w przeciwnym wypadku wypróbuj drugą.

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Thumbnail - horizontal
pl: Miniaturka - pozioma

en: Thumbnail - vertical
pl: Thumbnail - pionowa

en: Thumbnail image resize
pl: Zmiana rozmiaru obrazu miniatury

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Ticket price
pl: Cena biletu

en: Tile
pl: Kafelki

en: Time
pl: Czas

en: Time format
pl: Format czasu

en: Timestamps
pl: Znaczniki czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Title font
pl: Czcionka tytułu

en: To
pl: Do

en: To bottom
pl: Do dołu

en: To bottom left
pl: Dół-lewo

en: To bottom right
pl: Dół-prawo

en: To chain layers together, please switch to desktop portrait mode!
pl: Aby połączyć warstwy, przejdź do trybu portretu pulpitowego!

en: To fullscreen
pl: Do pełnego ekranu

en: To fullscreen image
pl: Do obrazu pełnoekranowego

en: To left
pl: Do lewej

en: To normal image
pl: Do normalnego obrazu

en: To right
pl: Do prawej

en: To top
pl: Do góry

en: To top left
pl: Na górze w lewo

en: To top right
pl: Góra-prawo

en: Top and bottom
pl: Góra i dół

en: Total
pl: Całkowity

en: Total sales
pl: Całkowita sprzedaż

en: Total vote
pl: Łączna liczba głosów

en: Track
pl: Ścieżka

en: Translate date and time
pl: Tłumacz datę i czas

en: Translate dates
pl: Przetłumacz daty

en: Translate url
pl: Tłumacz adres URL

en: Translate your custom date variables
pl: Przetłumacz swoje niestandardowe zmienne daty

en: Trashed
pl: W koszu

en: Type
pl: Typ

en: Types
pl: Rodzaje

en: UP
pl: W górę

en: Unit
pl: Jednostka

en: Unpublish
pl: Odpublikuj

en: Unpublished
pl: Niepublikowane

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update found, <a href="%s">Click here to update!</a>
pl: Znaleziono aktualizację, <a href="%s">Kliknij tutaj, aby ją zaktualizować!</a>

en: Upload date
pl: Data przesłania

en: Use linked visuals
pl: Użyj załączonych wizualizacji

en: Use protocol-relative URL
pl: Użyj adresu URL zależnego od protokołu

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: User interaction
pl: Interakcja z użytkownikiem

en: User name or ID
pl: Nazwa użytkownika lub ID

en: User or page
pl: Użytkownik lub strona

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users byline
pl: Użytkownicy kolejno

en: Value
pl: Wartość

en: Venues
pl: Miejsca spotkań

en: Version
pl: Wersja

en: Version %s available!
pl: Dostępna wersja %s

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Vertical - reversed
pl: Pionowo - odwrotnie

en: Vertical accordion
pl: Pionowe zagięcia

en: Vertical align
pl: wyrównanie pionowe

en: Vertical align - Bottom
pl: Wyrównanie pionowe - dół

en: Vertical align - Middle
pl: Wyrównanie pionowe - środek

en: Vertical align - Top
pl: Wyrównanie pionowe - góra

en: Vertical cover flow
pl: Pionowy przepływ pokrywy

en: Vertical showcase
pl: Prezentacja pionowa

en: Video
pl: Wideo

en: Video url
pl: Dodaj url

en: Videos
pl: Filmy

en: View
pl: Widok

en: View %s
pl: Pokaż %s

en: View image
pl: Pokaż obraz

en: View records
pl: Pokaż rekordy

en: View tweet
pl: Pokaż tweet

en: Viewed
pl: Oglądane

en: Vimeo url or Video ID
pl: URL Vimeo lub identyfikator wideo

en: Virtual
pl: Wirtualny

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visit site
pl: Odwiedź stronę

en: Volume
pl: Głośność

en: Warehouse
pl: Magazyn

en: What are you looking for?
pl: Czego szukasz?

en: When the jQuery selector of one of the slider's parent elements is specified, the slider tries to have the width and fill up that element instead of the window.
pl: W momencie ustalenia selektora jQuery, który jest jednym z elementów macierzystych (rodziców) slajdera, slajder próbuje osiągnąć szerokość tego elementu zamiast dostosowywać się do szerokości okna przeglądarki.

en: White
pl: Biały

en: Whole group
pl: Cała grupa

en: Why upgrade to PRO?
pl: Dlaczego warto ulepszyć do PRO?

en: Width
pl: Szerokość

en: Width (horizontal) or Height (vertical)
pl: Szerokość (pozioma) lub Wysokość (pionowa)

en: WordPress - Create widget area
pl: Przycinanie - proste rzędy i obracaj

en: Words
pl: Słowa

en: Wrap after
pl: Zawijaj po

en: Write the original text, like 'Monday' then two | signs, and the text you want it to be translated to, for example 'Montag'. Together: Monday||Montag
pl: Wpisz oryginalny tekst, np. "poniedziałek", a następnie dwa znaki | i tekst, na który ma być przetłumaczony, na przykład "Montag". Razem: poniedziałek|||Montag

en: Wrong path. This is the default image folder path, so try to navigate from here:
pl: Błędna ścieżka. To jest domyślna ścieżka folderu obrazu, spróbuj przekierować się stąd:

en: X-large Dark
pl: Ogromny Ciemny

en: X-large Light
pl: Ogromny Jasny

en: X-small Dark
pl: Bardzo mały Ciemny

en: X-small Light
pl: Bardzo mały Jasny

en: YOAST SEO sitemap - add images
pl: Mapa strony YOAST SEO - dodaj obrazy

en: Yes
pl: Tak

en: You can add the slider any website:
pl: Slajder można dodać do dowolnej witryny:

en: You can upload the files which exported by Smart Slider 3.
pl: Możesz przesyłać pliki wyeksportowane przez Smart Slider 3.

en: You can upload the slider any website:
pl: Slajder można przesłać na dowolną stronę internetową:

en: You can write any date format (http://php.net/manual/en/function.date.php) in separate lines, and new variables will be created for them.
pl: Możesz wprowadzić dowolny format daty (http://php.net/manual/en/function.date.php) w ​​osobnych wierszach, a dla nich zostaną utworzone nowe zmienne.

en: You can't import sliders from Smart Slider 2.
pl: Nie można zaimportować slajderów z wersji Smart Slider 2.

en: You have the latest version!
pl: Posiadasz najnowszą wersję!

en: You won't be able to scroll your website anymore.
pl: Nie będziesz już mógł przewijać swojej strony internetowej.

en: Your server has an upload file limit at %s, so if you have bigger export file, please use the local import file method.
pl: Limit wysyłania plików na Twoim serwerze to %s. Jeśli masz większy plik eksportowy, użyj metody importowania plików lokalnych.

en: article
pl: artykuł

en: category
pl: kategoria

en: discussion
pl: rozmowa

en: gallery
pl: geleria

en: group
pl: grupa

en: hours
pl: godziny

en: if 'variable' equals to 'equalvalue', then you will get the text 'true', but if it's not equal, the text will be 'false'. The new variable's name will be textvariable (the 'variable' replaced by your variable's name).
pl: jeśli "zmienna" jest równa "równej wartości", wtedy otrzymasz tekst "prawda", ale jeśli nie jest równy, tekst będzie "fałszywy". Nazwa nowej zmiennej będzie miała wartość tekstową (zmienna zostanie zastąpiona nazwą zmiennej).

en: iframe url
pl: Adres url iframe

en: item
pl: element

en: label
pl: etykieta

en: last slide
pl: ostatni slajd

en: loop
pl: pętla

en: loops
pl: pętle

[ctx: magento]
en: Insert widget
pl: Wstaw widżet

en: never
pl: nigdy

en: next slide
pl: następny slajd

en: on load
pl: na uruchomieniu

en: one per line
pl: po jednym na linię

en: optional
pl: opcjonalny

en: or
pl: lub

en: order
pl: kolejność

en: post
pl: wpis

en: record
pl: rekord

en: slide count
pl: liczba slajdów

en: slide index
pl: indeks slajdu

en: slides
pl: slajdy

en: thumbnails per group
pl: miniatury na grupę
